Nowe mieszkania od dewelopera Warszawa Ursus – Osiedle Skorosze XI

o firmie


O FIRMIE

EBEJOT Sp. z o.o. S.K.A. działa na warszawskim rynku budownictwa mieszkaniowego od 1990 r. Firma EBEJOT jest spółką z kapitałem całkowicie polskim. Udziały w Spółce objęte są przez dwóch wspólników, którzy stanowią jednocześnie Zarząd. Obydwaj wspólnicy kierują bezpośrednio odpowiednimi do zdobytego doświadczenia i wykształcenia, pionami:


Wice Prezes Zarządu – mgr inż. budownictwa lądowego Regina Katner - nadzoruje wszystkie sprawy związane z budową. Prezes Zarządu – mgr inż. mechanik Andrzej Jaczewski - nadzoruje przygotowania inwestycji oraz wszystkie sprawy formalno-prawne związane z obsługą Klientów.

„Naszym Klientom dajemy bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału, oraz pewność i spokój - w zamian otrzymujemy zaufanie, które procentuje lojalnością. Nasi Klienci polecają nas rodzinom i znajomym, ponieważ doceniają wysoką jakość naszych inwestycji, oraz terminowość oddawania lokali. Jest to źródłem naszej dumy i radości”

Firma Ebejot powstała w 1991 roku. W pierwszej fazie naszej działalności prowadziliśmy zastępstwo inwestorskie dla kilku Spółdzielni Mieszkaniowych, przygotowując realizacje domów jednorodzinnych w sąsiedztwie Jeziorka Imielińskiego. Następnie w latach 1991-1995 zrealizowaliśmy pierwsze na warszawskim Mokotowie osiedle komercyjne.

Zdobyte doświadczenie oraz wysokie standardy pracy pozwoliły nam na rozpoczęcie własnych przedsięwzięć deweloperskich na Skoroszach w Ursusie. Od 1997 r. wybudowaliśmy 12 osiedli; 43 budynki, 5,5 tys. mieszkań, 27 ha zabudowy, w których miejsce dla siebie znalazło ponad 10 tysięcy mieszkańców.Wszystkie budynki oddawane były w terminie. W ponad 90% mieszkań nie stwierdzono żadnych usterek.

Firma jest generalnym wykonawcą wszystkich realizowanych obiektów.

Firma prowadzi rachunki powiernicze dla swoich inwestycji oraz stosuje wszystkie wymogi ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw Nabywcy.


NAGRODY

Miło nam poinformować Państwa, ze Firma Ebejot została wyróżniona następującymi nagrodami:

 • Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2008 organizowany przez Murator Expo Sp. z o.o. (badania - GFK Polonia):
  - JAKOŚĆ OBSLUGI KLIENTA - miejsce pierwsze
  - ATRAKCYJNOŚĆ OFERTY - miejsce drugie
  - RZETELNOŚĆ - miejsce drugie
 • CERTYFIKAT DEWELOPERA, otrzymany od Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Certyfikat otrzymaliśmy już pięciokrotnie, w latach 2002, 2004, 2006, 2008, 2010, 2012 i po raz ostatni w 2014 r.
 • BUDOWA ROKU 2002 przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, nagrodę II stopnia otrzymaliśmy za realizacje osiedla Skorosze III.
 • BUDOWA ROKU 2009< przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa nagrodę III stopnia otrzymaliśmy za realizacje osiedla Skorosze IX.
 • Diamenty Forbesa 2009 zostaliśmy zaliczeni do grona przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.
 • GAZELA BIZNESU tytuł ten nadawany jest przez dziennik Puls Biznesu dynamicznie rozwijającym się firmom, uczciwym o nieskazitelnej reputacji webec kontrahentów, pracowników a także Skarbu Państwa, otrzymywaliśmy w latach 2003, 2006, 2007 i 2009 r.
 • MEDAL EUROPEJSKI, jest rekomendacją wystawioną nam w 2003 r. przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club. P.I.B. EBEJOT jest członkiem-zalożycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.
 • NAJLEPSZY WYSTAWCA nagroda za najlepsze stoisko i obsługę targową podczas targów zorganizowanych przez firmę Nowy Adres 18-19 lutego 2012 roku w Warszawie.