centrum
kredytowe

korzyści


umów
spotkanie


CENTRUM KREDYTOWE

Centrum kredytowe Nasze Centrum Kredytowe funkcjonuje od 2009 roku i jest odpowiedzią na często kierowane do Nas pytania o możliwość finansowania zakupu mieszkania kredytem hipotecznym. Długoletnie doświadczenie pozwala na zaproponowanie usług finansowych na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Nasze Centrum Kredytowe jest dostępne 6 dni w tygodniu ( od poniedziałku do soboty ).


CO PROPONUJEMY

Co porponujemy
 • DUŻY WYBÓR - posiadamy w naszej ofercie 20 banków przedstawiających zróżnicowaną ofertę kredytową.
 • RÓŻNORODNOŚĆ - możliwość uzyskania kredytu w PLN oraz walutach obcych.
 • DOGODNY KREDYT - oferujemy długi okres kredytowania nawet do 35 lat, co pozwala znacznie zmniejszyć ratę kredytu a tym samym obniżyć miesięczne obciążenia.
 • PROFESJONALNA OBSŁUGA - różnorodność oferty kredytowej umożliwia dopasowanie oferty kredytowej do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.


KORZYŚCI

Korzyści
Centrum Kredytowe to najlepszy kredyt hipoteczny, oszczędność czasu i pełna wygoda
 • ELASTYCZNOŚĆ TERMINU SPOTKANIA - na początek proponujemy kontakt z naszymi specjalistami ds. kredytów hipotecznych. Miejsce i pora spotkania jest ustalana indywidualnie , tak aby była najdogodniejsza dla Klienta.
 • PRZEJRZYSTOŚĆ OFERTY KREDYTOWEJ - podczas spotkania rozpoznajemy dokładnie potrzeby naszych Klientów , aby zaproponować oferty kredytowe maksymalnie dopasowane do potrzeb. W trakcie rozmowy prezentujemy szczegółowe rozwiązania w formie drukowanej prezentacji uwzględniając wszystkie elementy składające się na kredyt hipoteczny.
 • SZYBKA INFORMACJA ZWROTNA - klient podczas spotkania otrzymuje pełną ofertę kredytową.
 • MINIMUM FORMALNOŚCI - po uzgodnieniu szczegółów, listę dokumentów sprowadzamy do niezbędnego minimum.
 • DBAŁOŚĆ O BIEŻĄCĄ INFORMACJĘ - na bieżąco informujemy naszych Klientów o procesie podejmowania decyzji kredytowej. Przynajmniej raz w tygodniu informujemy jaki jest status wniosku kredytowego.
 • OPIEKA SPECJALISTY DS. KREDYTÓW – wyjaśniamy wątpliwości, wspólnie z Klientami omawiamy decyzje kredytowe, jesteśmy obecni przy podpisywani umowy kredytowej.
 • POMOC PRZY SKŁADANIU WNIOSKU O WPIS HIPOTEKI – udostępniamy naszym Klientom dodatkowy, bardzo dogodną usługę - w imieniu naszych Klientów, składamy w Sądzie dokumenty pozwalające na ustanowienie hipoteki na kredytowanym lokalu.
 • PEŁNA DOSTĘPNOŚĆ CENTRUM KREDYTOWEGO – po wypłacie całego kredytu, ustanowieniu zabezpieczeń, jesteśmy dalej dostępni dla naszych Klientów, oferując bezpłatny serwis kredytowy.


UMÓW SPOTKANIE

Kontakt
Skontaktuj się z Nami, aby ustalić dogodny termin spotkania.
MACIEJ NERSIEWICZ
Tel. : + 48 517 207 879
[email protected]

Wysyłając formularz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych
przez Mac Finanse Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Warszawie (01-248), ul. Jana Kazimierza 28 lok. 182,
adres biura: Warszawa (02-495), ul. Ryżowa 48 lok. 269 w celu i zakresie niezbędnym do realizacji
obsługi niniejszego zapytania oraz wyraża Pan/Pani zgodę na otrzymywanie informacji, stanowiącej
odpowiedź na niniejsze zapytanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej.Nersiewicz Maciej posiada wieloletnie doświadczenie bankowe. W Banku Millennium ( 1998 – 2009 ), w tym od 2004 roku jako specjalista ds. kredytów hipotecznych. Z Nami od 2009 roku. Poza pracą amator aktywnego spędzania czasu (bieganie, chodzenie po górach).

Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne naszego Specjalisty daje Państwu gwarancję rzetelności i profesjonalnej obsługi.